Hande Ataizi Fiziğini Konuşturdu! Camdaki Kız'ın Güzel İsminden Dudak Uçuklatacan Pozlar

Hande Ataizi Fiziğini Konuşturdu! Camdaki Kız'ın Güzel İsminden Dudak Uçuklatacan Pozlar

Hande Ataizi, yine güzelliğiyle sahnedeydi. Tatilde öyle pozlar verdi ki hayranları gözlerine inanamadı. İlerleyen yaşına rağmen 20'lik kızlara taş çıkartıyor. İşte Camdaki Kız'ın Cana'sından dikkat çeken fotoğraflar ve çok daha fazlası haberimizde yerini aldı.

Hande Ataizi, son zamanlarda Camdaki Kız'daki performansı ile gündeme gelmekte. Başarılı oyuncu, dikkatleri üzerine çekti. Tatildeyken görüntülenen ünlü isim, sevgilisiyle tatil yapıyor. Kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi ile nikah masasına dahi oturacağı iddia edildi. Gündemde çeşitli olaylar yaşanıyorken neler olacağı gözler önüne serilecek. Hande Ataizi'ni bu halde görenler gözlerine inanamadı.

48 Yaşında Ama Efsane Gözüküyor!

Hande Ataizi, 48 yaşında olmasına rağmen çekici görüntüsüyle adeta gündem haline geldi. Güzel ismin Camdaki Kız'ın yanı sıra sportif ve estetik vücudu ile de adından söz ettirdiğini söyleyelim. Çünkü kendisi yıllardır diyetine dikkat ediyor. Vücudunu da belirli bir yağ oranında tutmayı başarıyor.

Yeni Sezonda Fırtına Estirecek!

Öte yandan güzel oyuncu, yeni sezonda Cana karakteri ile fırtınalar estirecek. Kendisiyle ilgili çeşitli gelişmelere yer verilmişti. Şimdi ise neler olacağı konuşuluyor. Bakalım yeni sezonda ünlü isimle ilgili ne gibi gelişmeler bizleri bekliyor olacak hep birlikte göreceğiz.