Hande Erçel Etetik Yaptırdı mı? Hayranları Resmen Birbirine Girdi..

Hande Erçel Etetik Yaptırdı mı? Hayranları Resmen Birbirine Girdi..

Son dönemde adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu Hande erçel'in estetik yaptırdığına dair iddialar gündeme geldi. Ünlü oyuncunun kimi hayranları ise Hande erçel'in doğal güzelliğe sahip olduğunu söylüyor. işte haberin rüm detayları...

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan sen çal kapımı isimli dizinin ardından adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu Hande erçel gerek Türkiye'de gerek ise yurt dışında birçok hayrana sahip. Alınan bilgiler neticesinde Hande erçel özel hayatı dışında iş hayatı ile de sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Şimdi ise kimi hayranları ünlü oyuncu Hande erçel'in estetik güzeli olduğunu söylese de Kimisi ise doğal bir güzelliğe sahip olduğunu savunuyor.

Sosyal Medyada Hande Erçel Kavgası..

Ünlü oyuncu Hande erçel'in hayranları eski fotoğrafları ile yeni fotoğrafları birleştirerek estetik yaptırdığını söylüyor. Hande erçel'in kimi takipçileri ise ünlü oyuncunu zayıfladığını ve estetik yaptırmadığını doğal bir güzelliğe sahip olduğunu savunuyor. Bu iddiaların ardından Hande erçel'in estetiğe dair herhangi bir açıklama yapmaması da gözlerden kaçmadı. Hande erçel'in estetik olduğunu savunan ve savunmayanlar arasında ise sosyal medyada adeta bir çatışma yaşanıyor. Farklı düşüncelere sahip olan Hande erçel hayranları sosyal medyada ünlü oyuncunun estetik olup olmadığını merak ediyor.