Hande Erçel  Sessizliğini Koruyor! Ünlü Oyuncu Hangi Projeye Dahil Olacak?

Hande Erçel Sessizliğini Koruyor! Ünlü Oyuncu Hangi Projeye Dahil Olacak?

En son sen çal kapımı isimli dizi ile ekranlara gelen Hande erçel uzun süredir birçok projeyi kabul etmiyor. Ünlü oyuncunun hayranları ise Hande erçel'in hangi proje ile ekranlara geleceğini merak ediyor. işte haberin detayları...

Fox TV ekranlarını Romantik Komedi dizisi olan sen çal kapımı isimli proje yayınlandığı günden bu yana çok iyi sonuçlar alarak yoluna devam eden bir proje oldu. Alınan bilgiler neticesi de sen çal kapımı dizisinin final yapmasının ardından dizinin başrol oyuncusu Hande erçel sessizliğe büründü. Ünlü oyuncunun hangi projede rol alacağı ise şimdiden merak söz konusu oldu. Hande erçel'in hayranları ünlü oyuncunun neden sessiz kaldığını Disney Plus'ta hangi proje ile anlaşma sağlayacağını merak ediyor.

En son Disney Plus'ın verdiği bir toplantıya katılan ünlü oyuncu Hande erçel bunun ardından adeta sessizliğe bürünerek tatil yapmayı tercih etti. Bunun ile birlikte ünlü oyuncunun hayranları ise Hande erçel'in hangi projeye evet diyeceğini merak ile bekliyor. Geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu Hande erçel artık her projeyi kabul etmeyeceğini ve projeler üzerinde inceleme yapacağını söylemişti. Ünlü oyuncunun bu açıklamasının ardından Hande erçel'in hangi projede yer alacağı ise merak söz konusu oldu.