İbrahim Tatlıses Oğluna Resmen Savaş Açtı! Bu Olay Urfa'ya Bile Sıçradı..

İbrahim Tatlıses Oğluna Resmen Savaş Açtı! Bu Olay Urfa'ya Bile Sıçradı..

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlıses, ‘Tatlıses’ markasını izinsiz kullanmakla suçlanarak babası tarafından mahkemeye verildi. İşte aile içi gerginliği alevlendiren detaylar!

İbrahim Tatlıses, Oğlu Ahmet Tatlıses'i Mahkemeye Verdi!

İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlıses, ünlü sanatçının sahip olduğu 'Tatlıses' markasını izinsiz kullanarak 'Tatlıses Kebap' isimli bir mekân açtığı iddiasıyla mahkeme ile karşı karşıya. Aile içi kavgaların bir yenisini oluşturan bu durum, baba oğul ilişkilerini daha da gerdi.

Ahmet Tatlıses'ten Babası İbrahim Tatlıses'e Öfke Dolu Sözler!

Ahmet Tatlıses, babası İbrahim Tatlıses hakkında öfke dolu ifadeler kullanarak gerginlikleri ayyuka çıkardı. İbrahim Tatlıses'in akıl sağlığından şüphelenerek vasi tayini davası açtığı oğlu Ahmet Tatlıses, bu sefer de marka hakları üzerinden babasının karşısında davalık oldu. Ahmet Tatlıses, "Tatlıses markasını değiştirmeyeceğim. Benim soyadım Tatlıses... İbrahim bey ne zaman yeni bir şeyler yapmak istese ne zaman haber olmak istese benimle ilgili asılsız iddialar ortaya atıyor" dedi.

"O İstediği İçin Soyadımı Değiştiremem!"

Ahmet Tatlıses, özellikle 'Tatlıses Kebap' ve çiğköfte şubelerini uzun yıllar işlettiğini belirterek, İbrahim Tatlıses'in bu işleri devraldığından beri rezalet yaşandığını ifade etti. Ahmet Tatlıses, "Benim kendisiyle gıda şirketleri bazında yüzde 10 ortaklığım vardı, onu dahi elimden aldı, yine sustum" şeklinde konuştu. Ayrıca, İbrahim Tatlıses'in kendi istekleri doğrultusunda adını ve soyadını değiştiremeyeceğini vurguladı.

Mahkeme Kararı Bekleniyor, Aile İçi Gerilim Sürüyor!

İki ünlü ismin arasındaki dava süreci devam ederken, mahkemenin vereceği karar merakla bekleniyor. Bu olay, Türk sanat camiasında uzun süredir devam eden aile içi çekişmelerin bir yansıması olarak dikkat çekiyor. İbrahim Tatlıses'in akıl sağlığına dair şüpheler ve marka ismi üzerinden yaşanan bu hukuki savaş, kamuoyunu meşgul etmeye devam ediyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.