Kaan Yıldırım Yeni Aşka Yelken Açtı.. Görenler Gözlerine İnanamadı

Kaan Yıldırım Yeni Aşka Yelken Açtı.. Görenler Gözlerine İnanamadı

Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım en son Hande Erçel ile aşk yaşayarak gündeme bomba gibi düşmüştü. Şimdi ise bir başka isim ile tatilde kameralara yansıdı. işte haberin tüm detayları...

Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım en son Hande erçel ile aşk yaşadı. Alınan bilgiler neticesinde Hande Erçel ve Kaan Yıldırım aşkı kısa süre sonra sonlandı. Bunun ile birlikte ünlü oyuncu Kaan Yıldırım bu defa gönlünü yargı isimli dizide başrol oyuncusu olan Pınar Deniz'e kaptırdı. Ikilinin birlikte tatil yaptığı ortaya çıktı. Bu konu hakkında ise gözler Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz'in yapacağı açıklamaya çevrildi. Ikilinin hayranları sevgili olup olmadıklarını merak ederken birlikte tatil bölgesinde yakalanmaları ise herkesi şaşkına çevirdi.

En son ünlü oyuncu Hande Erçel ile aşk yaşayan Kaan Yıldırım, bundan önce de Hadise ile bir aşk yaşamıştı. Hadise ile olan ayrılığının ardından Hande erçel ile kısa bir süreliğine birliktelik yaşayan Kaan Yıldırım ayrılık ardından herhangi bir açıklamada bulunmadı. Hande erçel ile yollarını ayıran ünlü oyuncu neden ayrıldıklarına dair herhangi bir açıklama yapmadı. Şimdi ise gönlünü yargı isimli dizide Ceylin karakterini hayat veren Pınar Deniz'e kaptırdı.