Karan'a Kardeş Geliyor! Fahriye Evcen İki Aylık Hamile!

Karan'a Kardeş Geliyor! Fahriye Evcen İki Aylık Hamile!

Uzun süredir ekranlardan uzak kalmayı tercih eden Fahriye Evcen, Alpaslan Büyük Selçuklu Dizisinden de ayrıldı. Bu ayrılığın gerçek nedeni ortaya çıktı. İşte haberin tüm detayları...

Karan'a hamile kaldıktan sonra ekranlara ara veren güzel oyuncu Fahriye Evcen, en son Alparslan Büyük Selçuklu dizisi ile hayranlarının yüzünü güldürdü. Bunun ile birlikte alınan bilgiye göre ünlü oyuncu bir sezonluk sözleşme biter bitmez dizinden ayrılma kararı aldı. Ünlü oyuncu Fahriye Evcen'in neden Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden ayrıldığı da ortaya çıktı.

Fahriye Evcen'in Hamile Olduğu Ortaya Çıktı

Alınan bilgiye göre güzel oyuncu Fahriye Evcen'in Hamile olduğu için diziden ayrılma kararı aldığı ortaya çıktı. Ayrıca bunun ile birlikte Fahriye Evcen'in iki aylık hamile olduğu da söyleniyor. Bunun yanında Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden ayrılma kararı alarak gündeme gelen ünlü oyuncu, sosyal medyada adeta magazin gündemine bomba gibi düştü. Kimi iddialar ünlü oyuncunun çok yorulduğu için kadrodan ayrıldığını söylese de bu iddiaların gerçek dışı olduğu ortaya çıktı. Fahriye Evcen hamile olduğu için setlere tekrardan ara verme kararı aldı.