Masterchef Programında Şeflerin Aldığı Ücret Ortaya Çıktı! Böyle Bir Rakam Olamaz!

Masterchef Programında Şeflerin Aldığı Ücret Ortaya Çıktı! Böyle Bir Rakam Olamaz!

TV8 ekranlarında izleyiciler ile buluşan masterchef isimli program yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alarak yoluna devam ediyor. Bunun ile birlikte masterchef programındaki şeflerin ne kadar aldığı ortaya çıktı ve işte haberin detayları...

TV8 ekranlarında izleyiciler ile buluşan masterchef isimli program yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alarak yoluna devam eden bir yapım oldu. Bunun ile birlikte programdaki şeflerin ise ne kadar aldığı ortaya çıktı. Şeflerin aldığı Maaşlar ise herkesi şaşkına çevirdi. Izleyiciler duydukları karşısında çok yaşayarak aldıkları ücrete çok şaşırdılar.

TV8 ekranlarının en çok izlenen programları arasında yer alan masterchef gerek konusu gerek ise programdaki şefleri ve yorumları ile dikkatleri kısa sürede üzerine çekmeyi başaran bir yapım oldu. Alınan bilgiler neticesinde masterchef programında şeflik yapan kişilerin ise ne kadar aldığı merak söz konusu olmuştu ki sonunda beklenen açıklama yapıldı. Alınan bilgiler neticesinde Mehmet Şef'in haftalık olarak 60 bin TL para aldığı söyleniyor. Bunun ile birlikte Somer Şefin ise 65 bin TL haftalık olarak aldığı iddia ediliyor. Alınan bilgiler neticesinde danilo Şefin ise haftalık olarak 50 bin TL civarında bir para aldığı söyleniyor.