Meryem Uzerli'den Şok Açıklama; Kadınlar Aldatılıyor..

Meryem Uzerli'den Şok Açıklama; Kadınlar Aldatılıyor..

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli gündeme bomba gibi düştü. Alınan bilgiye göre ünlü oyuncu bir süredir Türkiye'de bulunuyor. Ayrıca Türkiye'de etkinliklere katıldığı da biliniyor. İşte haberin tüm detayları...

Disney Plus dizisi için anlaşma yapan oyuncu Meryem Uzerli kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Alınan bilgiye göre ünlü oyuncu Türkiye'de etkinliklere katılarak gündem oldu. İzmir’in Urla ilçesine giden ünlü oyuncu Meryem Uzerli Disney Plus ile anlaşma sağladı.

Meryem Uzerli, Disney Plus ile El Sıkıştı

Ru dizisine hazırlanan Meryem Uzerli uzun süredir ekranlardan uzak kalmayı tercih etti. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde güzel oyuncu Meryem Uzerli ekranlara tekrardan dönme kararı aldı. Hatta ünlü oyuncunun Disney Plus ile anlaşma sağladığı da ortaya çıktı. Katıldığı bir söyleşide konuşan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, “Neredeyse her dizide bir kadın aldatılıyor. Büyük drama. Ben de düşünüyorum, çocuklar bunu izliyor. Sanki bu aldatma çok normal. Her gün oluyor. Yani üzücü buluyorum” açıklamasında bulunarak eleştiri oklarını üzerine çekti. Meryem üzerli sık sık aldatma sahneleri ile karşılaştığını ve genellikle yapımcıların bu konu üzerinden proje ortaya koyduklarını söyledi. Bu durumun yanlış olduğunu dile getirdi.