Nilsu Berfin Aktaş Ekranlara Dönüyor! Bomba Gibi Projesini Açıkladı..

Nilsu Berfin Aktaş Ekranlara Dönüyor! Bomba Gibi Projesini Açıkladı..

Nilsu Berfin Aktaş, yeteneği ve güzelliği ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bunun ile birlikte ünlü oyuncunun ne zaman ekranlara döneceği ise hayranları tarafından merak söz konusu oldu. İşte haberin tüm detayları...

Nilsu Berfin Aktaş, son dönemde dikkat çeken genç kadın oyuncular arasında yer alıyor. Alınan bilgiye göre ünlü oyuncuya birçok yapımdan teklif dahi geliyor. Bunun ile birlikte 2019 ile 2021 yılları arasında Show TV’de yayınlanan Kuzey Yıldızı isimli dizide sergilediği performans ile dikkatleri üzerine çekmeyi Başaran Nilsu Berfin Aktaş, o projede Gökçe karakterine hayat vermişti.

Nilsu Berfin Aktaş Gündem Oldu..

İlk projesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ünlü oyuncu Gökçe karakterine layıkı ile hayat verdi. Alınan bilgiye göre ünlü oyuncu güzelliği dışında yeteneği ile de ön plana çıkmayı başardı. Ölüm Zamanı isimli dijital dizinin ardından ilk başrolüne de Benim Hayatım isimli dizi ile ön plana çıkan Nilsu Berfin Aktaş hayranlarından tam not aldı. Nilsu Berfin Aktaş’ın şansı ise daha da açıldı. Ünlü oyuncu Kalp yarası isimli diziye son anda katıldı. Bunun ile birlikte Gelsin Hayat Bildiği Gibi isimli dizi ile anlaşma sağlayan Nilsu Berfin Aktaş kısa sürede hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.