Survivor All Star Yarışmasında Sürgün Kapına Giden Kişi İfşa Oldu! Acun Ilıcalı Hemen Müdahale Etti!

Survivor All Star Yarışmasında Sürgün Kapına Giden Kişi İfşa Oldu! Acun Ilıcalı Hemen Müdahale Etti!

Survivor All Star getirdiği yenilikleriyle birlikte heyecanlı anlar yaşanmaya devam ediyor. Bu sene getirilen kuralla birlikte sürgün kampı çıkmasıyla birlikte daha da farklı boyutta mücadele görüyoruz. Survivor All Star sürgün kampı nedir ve sürgün kampına hangi taraf gitti soruları çoğu kişiler tarafından aratılan hale geldi. Konuyla ilgili detaylar haberimizde paylaşıldı.

Survivor All Star yeni döneminde Acun Ilıcalı tarafından yeni bir kural getirildi. Kural içerisinde yenilginin boyutları yüksek ihtimal olduğu ve psikolojik olarak da büyük bir etkilenme sağlıyor. Yarışmacıların daha zorlu şartlarda yarışmaya devam etmesine neden kural oldukça ciddi boyuta erişti.

Survivor Sürgün Kampı Nedir?

Survivor Sürgün kampı dokunulmazlık oyunu oynanmasıyla birlikte kaybeden taraftan bir kişi seçilerek yollanan bir sistem olarak yer alıyor. Bu kişi seçildiğinde eleme potasına girerek haftaya kadar olan süreçte hiçbir şekilde oyun ve ödüllere katılamıyor. Ayrıca sürgün kampına girdiği gün farklı bir yere giderek bir gün boyunca kimsesiz bir şekilde kalıyor.

Survivor ilk haftasında 4 adet dokunulmazlık oyunu oynanarak kaybeden taraflardan sürekli olarak sürgün adasına yollanması sağlanacak. Sürgün adasına giden kişilerden eleme potasında oldukları için oylama yapılarak kimin gideceği karar verilecek

Survivor Sürgün Kampına Kim Gitti?

Survivor sürgün kampına ünlüler tarafından isim yazılmasıyla birlikte Birsen olarak belirlendi. Birsen eleme adayı olarak birinci sırada yer alarak sürgün kampında yer alıyor. İlerleyen süreç içerisinde kimler gelecek şimdiden merak ediliyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.