Adım Farah 5. Bölüm Fragmanı Yayında

1 Mart Çarşamba günü FOX ekranlarında yayınlanmaya başlayan Adım Farah dizisi yeni bölümü izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Demet Özdemir ve Engin Akyürk'ün paylaştığı dizinin konusu ve oyuncuları dikkat çekti. İşte Adım Farah 5. bölüm fragmanı yayınlandı.

FOX TV ekranlarında 1 Mart Çarşamba günü başlayan Adım Farah dizisinin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Dizide Demet Özdemir Farah rolüne hayat verirken, Engin Akyürek ise Tahir Lekesiz rolünü canlandıracak. Dizinin yönetmenliğini Recai Karagöz, yapımcılığını ise Saner Ayar üstleniyor.

jpg-100-1280-720.jpg

ADIM FARAH KONUSU NEDİR?

Farah (Demet Özdemir), 28 yaşında İranlı bir kadındır. 6 sene evvel İran'dan Fransa'ya kaçarken İstanbul'da durmak zorunda kalır çünkü hamile olduğunu öğrenmiştir. Kaçak olarak burada yaşamaya başlar. Üstelik, oğlu Kerimşah (Rastin Pakhanad)'ın nadir rastlanan bir hastalığı vardır. Bağışıklık sistemi doğuştan çok zayıf olduğundan, Kerimşah hastalıklara açıktır. Bu yüzden steril bir ortamda yaşamak zorundadır.

Tıp eğitimi almış olmasına rağmen, Farah kaçak olarak İstanbul'da temizlikçi olarak çalışmaktadır. Farah'ın hayattaki gayesi oğlu Kerimşah'ın sağlığına kavuşması ve normal çocuklar gibi bir hayatı olabilmesidir. Bir an evvel para biriktirip oğlunun tedavisini tamamlayıp tekrar Fransa'ya gidecektir.

Ancak Farah'ın dünyası bir gecede alt üst olur. Temizliğe gittiği bir mekânda mafyanın işlediği bir cinayete şahit olur ve Tahir Lekesiz (Engin Akyürek) ile tanışır. Farah, canı pahasına olay yerini hiçbir iz bırakmadan temizler. Ancak cinayetin görgü tanığı olduğu için mafya öldürülmesini ister ve bu görev Tahir'e verilir.

Tahir, mafya liderinin yanında büyümüş, kimsesiz, yalnız bir adamdır. Ölen kişinin polis olduğu ortaya çıkınca Farah için işler daha da içinden çıkılmaz hale gelir. Bir yandan da polis Mehmet (Fırat Tanış) tarafından sıkıştırılmaktadır. Tahir ve Farah bu ölüm kalım çıkmazında önüne geçemedikleri duygularıyla da sınanacaklardır.

ADIM FARAH 4. BÖLÜM ÖZETİ

Tahir’in Farah’ın yerine tetiği çekmesi Aga ve Tahir arasında çok yeni bir soruna yol açar. Hısımlık bitmiş, hasımlık mı başlamıştır? Aga, Tahir’e emrine karşılık gelmenin bedelini ağır ödetecektir. Farah’ın hayatta kalmak için Tahir’den başka güvenecek kimsesi kalmamıştır. Tahir, Farah’ı ve Kerimşah’ı korurken, Kerimşah’ın Mehmet’e her şeyi anlattığından ikisinin de haberi yoktur. Farah, Mehmet’in Kerimşah’la konuştuğunu öğrenince, oğlundan uzak durması için onu uyarır. Bu sırada Mehmet; Farah’a, güvendiği Tahir’in geçmişini kanıtlarla anlatacak ve kendisi için en doğru kararı vermesini isteyecektir.

ADIM FARAH OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

• Demet Özdemir - Farah Erşadi
• Engin Akyürek - Tahir Lekesiz
• Fırat Tanış - Mehmet Koşaner
• Ali Sürmeli - Orhan Koşaner
• Senan Kara - Vera Akıncı
• Lale Başar - Perihan Koşaner
• Oktay Çubuk - Kaan Akıncı
• Mustafa Avkıran - Ali Galip Akıncı
• Derya Pınar Ak - Gönül Koşaner
• Rastin Paknahad - Kerimşah

VİDEOYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Benzer Videolar