Evde Cilt Tonunu Açmak Artık Mümkün Hale Geldi! Cilt Tonunu İstediğiniz Kadar Açabilirsiniz!

Evde Cilt Tonunu Açmak Artık Mümkün Hale Geldi! Cilt Tonunu İstediğiniz Kadar Açabilirsiniz!

Evde cilt tonunu açmak artık mümkün hale gelebiliyor. Uzmanlardan alınan bilgiler neticesinde pirinç ile cilt tonunu açmak mümkün hale geldi. İşte haberin tüm detayları...

Evde cilt bakımı yaparken cilt tonunu açmak da artık mümkün hale geldi. Alınan bilgiler neticesinde uzak doğuda yaşayan kadınlar cilt tonunu açmak için pirinç kullanıyor. Bunun ile birlikte Türkiye'de yaşayan kadınlar da pirinç maskesi ile cilt tonunu açabiliyor. Yani pirinç maskesi yaparak cilt tonunu açmak artık mümkün hale geldi.

Cilt Tonunu Evde Açmak Mümkün Hale Geldi..

Uzman isimler pirinç maskesi almak dışında evde pirinç ve su karışımından da maske elde edilebildiğini altını çiziyor. Yani bir miktar pirinci bir suda bekletip suyunu süzdükten sonra gün içerisinde yüzünüze uygulayabilir ya da gece tonik olarak cildinize sürebilirsiniz. Bunun ile birlikte pirinci birçok maskenin içinde kullanan kişiler de cildinin açıldığını söylüyor. Uzman isimler pirincin içindeki bileşenler sayesinde cilt tonunun açıldığını ve bunu sürekli olarak yapıldığı takdirde gözle görülebilir bir şekilde etkisi olduğunu da dile getiriyor. Yani evde yapacağınız ya da dışarıdan alacağınız pirinç maskesi ile cilt tonunuz ile oynayabilir cilt tonunuzu açabilirsiniz.