Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Dizisinde Büyük Şok! Dizi Yeniliğe Gidiyor!

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Dizisinde Büyük Şok! Dizi Yeniliğe Gidiyor!

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı isimli dizi yayınlandığı günden bu yana istediği sonuçları elde edemedi. Alınan bilgiye göre barbaroslar Akdeniz'in kılıcı isimli dizi yeni sezon onayı aldı. İşte haberin tüm detayları...

TRT 1 ekranlarında yayınlanan barbaroslar Akdeniz'in kılıcı isimli dizi yayınlandığı günden bu yana istediği başarıyı elde edemeyerek günden güne izleyici kaybı yaşadı. Buna rağmen dizi 2. sezon onayı alarak yoluna devam etti.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Dizisinde Neler Oluyor?

Alınan bilgiye göre bazı oyuncuların ayrılığı ile sarsılan Akdeniz'in kılıcı isimli dizi en son gündeme bomba gibi düştü. Bunun ile birlikte dizinin başrol oyuncusu olan Engin Altan Düzyatan Akdeniz'in kılıcı isimli dizinin ilk sezonu bittikten hemen sonra kadrodan ayrılma kararı aldı. Bu karar ile birlikte dizi hakkındaki tartışmalar da hala devam ediyor. Büyük umutlar ile başlayan barbaroslar Akdeniz'in kılıcı isimli dizi her şeye rağmen yeni sezon onayı alarak oyuncu kadrosunda ise bazı değişiklikler yapma yoluna girdi. Bunun ile birlikte ekran başındaki izleyiciler ise dizinin yeni sezonunda neler olacağını merak ile beklerken izleyiciler ise barbaroslar Akdeniz'in kılıcı isimli dizinin yeni sezonda da istediği başarıyı elde edemeyeceğini savunuyor.