Ben Bu Cihana Sığmazsam Dizisine Yasak Elma Dizisinden Bomba Transfer! Adeta Yer Yerinden Oynadı..

Ben Bu Cihana Sığmazsam Dizisine Yasak Elma Dizisinden Bomba Transfer! Adeta Yer Yerinden Oynadı..

Alınan bilgiye göre Oktay Kaynarca ünlü kişiliği dışında artık yapımcılığa da yöneldi. Bunun ile birlikte ünlü oyuncu ben bu cihana sığmazsam isimli proje ile adeta gündem oldu. işte haberin tüm detayları...

Onur Tan ve Seyfi Şahin ile birlikte Güzel Adamlar isimli yapım şirketinin ortaklarından olan Oktay Kaynarca, alınan bilgiye göre ben bu cihana sığmazsam isimli dizi ile tekrar ekranlara gelecek. Ayrıca proje şimdiden merak söz konusu olurken, oyuncu kadrosu da araştırılıyor.

Oktay Kaynarca Yeniden Ekranlarda Olacak!

Oktay Kaynarca, titiz bir şekilde yeni projesi için çalışmalara başladı. Bunun ile birlikte alınan bilgiye göre Oktay Kaynarca, birçok ünlü isim ile de anlaşma sağladı. Alınan bilgiye göre Cezayir isimli karakteri canlandıracak olan oyuncu, hem yapımcı hem de oyuncu olacak. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine büyük önem veren ünlü oyuncu şimdiden gündeme bomba gibi düştü. Oktay Kaynarca’nın birlikte çalışmak istediği isimlerle tek tek görüşme sağladığı da ortaya çıktı. Pelin Aki, Ebru Özkan, Eren Vurdem, İnanç Konukçu, Ragıp Savaş, Burcu Binici gibi yetenekli oyuncular, Ben Bu Cihana Sığmazsam isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Alınan bilgiye göre Oktay Kaynarca, Yasak Elma isimli dizide Feride karakterini canlandıran Gülenay Kalkan'ın da dizinin kadrosunda yer alacağı iddia ediliyor.