Diriliş Ertuğrul Oyuncusu Yeni Dizisiyle Anlaştı! Oyuncuyu Star TV'de İzleyeceğiz!

Diriliş Ertuğrul Oyuncusu Yeni Dizisiyle Anlaştı! Oyuncuyu Star TV'de İzleyeceğiz!

Diriliş Ertuğrul'un başarılı oyuncusundan yeni dizi hamlesi geldi. Ünlü oyuncunun yer alacağı Star TV dizisine dair güncel bilgiler verildi. İşte sevilen yapıma ilişkin bazı detaylar ve çok daha fazlası haberimizde yer alacak. Dizi ile ilgili başka neler biliyoruz? Oyuncu, dikkatleri üzerine çekti.

Diriliş Ertuğrul'daki performansı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim, artık farklı bir yapımda yer alacak. Dolayısıyla ünlü isme dair çeşitli gelişmelere yer verildi. Peki ya sevilen isim hangi dizide başrol oynayacak? Star TV'de yayın hayatına başlaması beklenen güzel bir yapım ile izleyicilerin karşısına çıkması bekleniyor.

Kaan Taşaner'den Yeni Proje!

Kaan Taşaner, dikkatleri üzerine çeken bir hamlede bulundu. Ünlü oyuncunun yeni dizisi açıklandı. Star TV'de Gecenin Ucunda dizisinde başrol oynayacağı belirtildi. Hangi karakteri canlandıracağı merak ediliyor. Öte yandan dizi ile ilgili hazırlıklar sürmekte. Bakalım sevilen yapım beklentileri karşılayacak mı?

Diriliş Ertuğrul'da Oynamıştı

Öte yandan Kaan Taşaner, Diriliş Ertuğrul'da sergilediği performans ile adından söz ettirmişti. Ünlü oyuncu, dizide Gündoğdu Bey ile adından yıllarca söz ettirdi. Bu karakterin yanı sıra pek çok projeden teklif aldı ve ününe ün kattı. Şimdi ise oyuncu ile ilgili çeşitli detaylara yer veriliyor. Bakalım dizide oyuncuyu nasıl bir rol ile izleyeceğiz?