Teşkilat Dizisinden Neden Ayrıldığını Herkes Merak Ediyordu! Teşkilat Dizisinden Ayrılma Nedeni Ortaya Çıktı..

Teşkilat Dizisinden Neden Ayrıldığını Herkes Merak Ediyordu! Teşkilat Dizisinden Ayrılma Nedeni Ortaya Çıktı..

Teşkilat dizisinin başrol oyuncusu diziden neden ayrıldı? Her şey yolundayken ekranlara veda etmesi büyük ses getirdi. TRT 1'de yayınlanan dizi ile ilgili güncel gelişmeler ve oyuncunun ayrılık sebebini sizlerle paylaşacağız. Öte yandan diziye dair bilinmeyenler de yazımızda yerini aldı.

Teşkilat'ın başrol oyuncuları arasında yer alan ve kilit isimlerden biri olan Çağlar Ertuğrul, apar topar diziden ayrıldığını açıklamıştı. Ünlü ismin ekranlara neden veda ettiği ise merak konusu haline geldi. TRT 1 dizisiyle ilgili güncel gelişmeleri sizlerle paylaşacağız. Öyle ki artık dizide ünlü ismi göremeyeceğiz. Kendisi, neden ayrıldığına ilişkin bazı ifadelere yer verdi.

Oyuncu Neden Ayrıldı?

Teşkilat'ın başarılı oyuncusu Çağlar Ertuğrul'un diziden neden ayrıldığı merak ediliyor. Pek çok kişi bu soruyu soruyordu. Kendisi, sakatlıklarını bahane olarak gösterdi ve çekimlerde yetersiz kaldığını itiraf etti. Öte yandan oyuncunun farklı bir proje ile ekran karşısına gelmesi bekleniyor.

Dağ Film Serisi Devam Edecek!

Oyuncu, Dağ film serisi çekimleri için de kamera karşısına geçecek. Teşkilat'tan ayrılması bu noktada önemliydi. Artık bu projeye daha fazla ve rahat vakit ayırabilecek. Sakatlıkları nedeniyle de rahat hareket edemediği ve aksiyon sahnelerinde yetersiz kalabileceği vurgulanıyordu.