Ceyda Düvenci Ekranlara Dönüyor! Ünlü Oyuncu Resmen Açıkladı..

Ceyda Düvenci Ekranlara Dönüyor! Ünlü Oyuncu Resmen Açıkladı..

1977 yılında Bursa’da dünyaya gelen Ceyda Düvenci, uzun süredir ekranlardan uzak kalmayı tercih etti. Alınan bilgiye göre ünlü oyuncu tekrardan ekranlara dönme kararı aldı. İşte haberin tüm detayları...

Ceyda Düvenci, son yıllarda televizyon projelerinde yer almama kararı aldı. Alınan bilgiye göre ünlü oyuncu yaklaşık 4 sene ekranlardan uzak kalmayı tercih etti. Bunun ile birlikte Dijital platformlarda Öğrenci Evi ve Prens isimli yapımlar ile yer alan ünlü oyuncudan Sonunda güzel haber geldi. Daha çok sosyal sorumluluk projesi yürütmek için çalışmalar yürüten ünlü oyuncu ekranlara dönme kararı aldı.

Ceyda Düvenci'den Güzel Haber!

Çocuklar için bir atölye açan ve çeşitli etkinlikler düzenleyen Ceyda Düvenci, sosyal sorumluluk projeleri ile biliniyor. Bunun ile birlikte 2018 yılında 8. Gün isimli diziyle televizyon ekranında yer alan ünlü oyuncu bir süre oyunculuğa ara verdi. Ayrıca sosyal sorumluluk adımlarını sürdüren ünlü oyuncunun alınan bilgiye göre kendisine gelen teklifleri de değerlendirmeye aldığı ortaya çıktı."Yeni sezon için güzel senaryolar okumaya başladım. Bu beni çok heyecanlandırıyor. Ana akım kanallardan birisinde bir dizi yapacak gibiyim" açılmasını yapan ünlü oyuncu hayranlarını da sevindirdi.