Hazal Filiz Küçükköse 'den Müjde! Öyle Bir Proje Ekranlara Gelecek ki...

Hazal Filiz Küçükköse 'den Müjde! Öyle Bir Proje Ekranlara Gelecek ki...

2020 yılında Alperen Duymaz ve Ayça Ayşin Turan ile birlikte Zemheri isimli dizide rol alan Hazal Filiz Küçükköse uzun süredir ekranlardan uzak kalmayı tercih etti. Ünlü oyuncu Hazal Filiz küçükköse'nin ekranları yeniden döneceğine dair iddialar gündeme geldi. İşte haberin tüm detayları...

Zemheri isimli dizinin başrolünde yer alan Hazal Filiz Küçükköse, uzun süredir ekranlardan uzak kalma kararı aldı. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun tekrardan ekranlara döneceği ortaya çıktı. Oyuncu için Yavuz Sultan Selim’in hayatının anlatılacağı yeni bir dijital dizide rol alacağı söylense de henüz resmi bir açıklama yapılmaması ise gözlerden kaçmadı.

Hazal Filiz Küçükköse Ekranlara Dönüyor!

Hazal Filiz Küçükköse, uzun süredir ekranlardan uzak kalmayı tercih etti. Alınan bilgiye göre ünlü oyuncu kendisi yapılan teklifleri kabul etmeyerek dinlenme kararı aldı. Bunun ile birlikte Kötü Adamın 10 Günü resimli projede yer alan ünlü oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, tekrardan kameraların karşısına geçerek hayranlarını sevindirdi. Bunun dışında 2 yıldır oyunculuğa ara veren ünlü oyuncunun tekrardan ekranlara döneceğine dair iddialar gündeme geldi. Hatta alınan bilgiler neticesinde Hazal Filiz Küçükköse kendine yakın herhangi bir projeyi hissetmediği için kabul etmediğini dile getirdi. Hayranları ise ünlü oyuncunun ne zaman bir projeye kabul edip ekranlara döneceği günü merak ile bekliyor.