Milyonlarca TL Borcu Olan İbrahim Tatlıses'e Bir Darbe de Sunduğu Programdan Geldi!

Milyonlarca TL Borcu Olan İbrahim Tatlıses'e Bir Darbe de Sunduğu Programdan Geldi!

Star TV'de sunduğu program ile adından söz ettiren İbrahim Tatlıses, son zamanlarda borçlarıyla gündemde. Ünlü isimle ilgili çeşitli ifadelere yer verildi. Peki ya Tatlıses hakkında neler biliyoruz? Programcılık yapmayacağı iddia edildi. Kanal ile olan sözleşmesi sona mı erdi?

Star TV'de İbo Show programını sunmakta olan İbrahim Tatlıses, dikkatleri üzerine çekiyor. Ünlü isimle ilgili çeşitli ifadelere yer verilmişti. Ortaya çıkan gelişmeler ve çok daha fazlasını sizlerle paylaşacağız. Ünlü sanatçının borçları sosyal medya gündeminden düşmüyor. İşte güncel gelişmeler ve çok daha fazlası haberimizde yerini almak üzere.

İbrahim Tatlıses Program Sunmayacak!

İddialara göre Star TV'deki programının bu sezon için durdurulacağı bilgisi geldi. Peki ya ünlü isim artık sunuculuk yapmayacak mı? Henüz bu konuda Tatlıses'ten ya da kanaldan bir açıklama gelmiş değil. Ancak en yakın zamanda detayların paylaşılması umuluyor. Dolayısıyla merak edilenler tek tek yanıt bulacak.

Milyonlarca TL Borcu Var!

Onur Akay, yaptığı açıklamada önemli ifadelere yer verdi. İbrahim Tatlıses'in borcunun oldukça fazla olduğuna değindi. Açıklamasında “Birçok alanda yatırımı olan ve çoğunda büyük zararlar eden İbrahim Tatlıses’in ayrıca şirketlerinin, kebap salonlarının elektrik, doğalgaza da borçları bulunuyor. Yani devlete 120 milyon TL borcu olduğunu öğrendim” ifadesini kullanması dikkat çekti.