En Karanlık Burçlar ile En Koruyucu Burçlar Hangileri?

En Karanlık Burçlar ile En Koruyucu Burçlar Hangileri?

Her insanın ay burcu ve yükselen burcu kişiliğini yansıtması açısından bir ipucu oluyor. Astroloji gündeminde yer alan 12 burç arasında özellikle uç noktadaki özellikleriyle dikkat çeken bazı burçlar bulunuyor. Bazı insanlar burcunun getirdiği özellikler dolayısıyla çok sinsi olurken bazıları ise daha yardımsever yaklaşım sergiliyor. Peki karanlık ve koruyucu tarafıyla dikkat çeken burçlar hangisi

Her insanın ay burcu ve yükselen burcu kişiliğini yansıtması açısından bir ipucu oluyor. Astroloji gündeminde yer alan 12 burç arasında özellikle uç noktadaki özellikleriyle dikkat çeken bazı burçlar bulunuyor. Bazı insanlar burcunun getirdiği özellikler dolayısıyla çok sinsi olurken bazıları ise daha yardımsever yaklaşım sergiliyor. Peki karanlık tarafı ve koruyucu tarafıyla da dikkat çeken burçlar hangileri?

Hem karanlık tarafıyla hem de koruyucu tarafıyla dikkat çeken uç burçlar listesinin başında Yengeçler yer alıyor. Bir Yengeç her ne kadar naif bir yapıya ve ince bir ruha sahip olsa da aslında tüm entrikaların başyapıtına ismini yazdırıyor. Olaylara kolay inanan bir özelliği barındırıyor gibi duran Yengeç, çevresindeki insanların özünü çok iyi analiz eden, sağ gösterip sol vuran bu yüzdende dikkat edilmesi gereken burçlardan biri. Melek yüzlü şeytanlığıyla da dikkat çeken Yengeçler diğer yandan en anaç ve yardımsever kişilerdir. Dolayısıyla Yengeç kişisiyle iyi geçinilmesi halinde size karanlık değil aydınlık ve anaç tarafını gösterecektir.

Diğer yandan karanlık tarafı ve koruyucu tarafıyla dikkat çeken uç burçlar listesinin ikinci sırasında Koçlar yer alıyor. Bir Koç her ne kadar sinirli ve agresif bir hayat sürse de gizemli bir yanı da dikkat çeken burçlardan biri. Koç insanı, rakibinin üstesinden gelmek için her saat plan yapar ve bu sebeple de çevresindekilerinin ayağını kaydırmaktan zevk alır. Lakin bir Koç burcunun hayatında olmanız sizin hayatınıza artılar kazandıracaktır. Hayatınızda önünüze çıkan engelleri aşmanızda size yardımcı olacaktır. Özellikle sevgi bağları bulunuyorsa sizi kanatları altına alacak bir burçtur.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.